KONTAKTY

Slovak Nature Trade s.r.o.
Nemcovej 6
04001 KOŠICE
tel: +421917854317
napíšte nám
IČO: 47913762
IČ SK: SK2024140239

TOVAR V AKCII

naša cena 2,50 EUR
naša cena 2,50 EUR
naša cena 2,50 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Ponúkame Vám prírodné rastlinné oleje, používané pre zdravú výživu, medicíne ako aj kozmetike. Získavanie oleja prebieha bez tepelného spracovania, lisovaním za studena - PRVOLISOM, pričom sa zachováva maximálne množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín vytvorené samou čistou prírodou.

V modernom svete sa spotreba rastlinných olejov zvyšuje. Preto používanie akéhokoľvek druhu našich 100% NATURAL olejov má špecifické zameranie, či už z lekárskeho alebo estetického hľadiska čím sa zvyšuje kvalita Vášho života. Sme jedným z popredných dodávateľov olejnatých semien najvyššej kvality na svetovom trhu a preto vyrábame 100% vysokokvalitné oleje.

Spoločnosť Organik Oil group sa zaoberá výrobou nerafinovaných luxusných olejov, ktoré sú vyrobené za použitia špeciálnej vitamín-zachovacej technológie pri použití výhradne mechanických prostriedkov - lisovaním za studena pri teplote do 43°C.

Vo výrobnom procese pri spracovaní oleja sa nepoužíva alkalické rafinovanie ani chemické rozpúšťadlá či iné chemické prísady, ochucovadlá, konzervanty a farbivá, taktiež nieje dezo-dorizovaný, to znamená vylúčili sme spracovanie olejov kyselinami. Molekuly oleja su týmto prirodzene zachované. Surovinovú základňu tvoria výhradne semená a ovocie pestované na ekologických pôdach európy.

Hodnota rastlinných olejov sa prejavuje prítomnosťou nenasýtených mastných kyselín. Stimulujú imunitný systém, ovplyvňujú rozsah oxidácie, cholesterolu a stimulujú jeho vylučovanie z tela, zvyšujú pružnosť ciev a taktiež stimulujú enzýmy zažívacieho traktu pričom sa zvyšuje odolnosť organizmu proti infekčným ochoreniam ako aj vystavenému žiareniu, pôsobí antioxidačne čím sa spomaluje starnutie.

Rastlinné oleje sú bohaté na vitamín:

A (podporuje regenárciu, zvyšuje odolnosť proti rôzným infekciám)

D (pomáha telu absorvovať vápnik a fosfor potrebných pre formovanie kostí a zubov)

K (zlepšuje krvnú zrážanlivosť a hrá dôležitú úlohu pri metabolizme)

E (Podpruje imunitný systém, zabraňuje starnutiu a ateroskleróze)

P ( jeho nedostatok má vplyv predovšetkým na sliznice zažívacieho traktu, trvalý nedostatok vitamínu P vedie ku

kardiovaskulárnym ochoreniam - infarkt, roztrúsená skleróza, spôsobuje zníženú odolnosť proti vírusom a baktériam, chronickým

ochoreniam pečene a rozvoju artritídy)

Pre udržiavanie zdravia, mladosti a krásy musí byť ponúkaný produkt prítomný v každodennej strave človeka. Rastlinné oleje by

sme mali konzumovať v jedlách v čistej forme bez tepelnej úpravy.

Nakupovať u nás je zábava!


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

YmQyZ