Úvod » Kolagénová kúra » Kolagénová kúra - želé


        

Kolagénová kúra - želé

novinka akcia top produkt

 

naša cena bez DPH : 2,50 EUR
naša cena s DPH (20 %):
3,00 EUR
: 0,00 EUR
Základ tohto zdravého pokrmu tvorí rastlinná želatína (agar) v spojení so 100% ovocnými šťavami. Dodávajú mu potrebnú dávku vitamínov, dôležitých pri vstrebávaní účinných látok v našom organizme. Pre správnu výživu kĺbov a šliach doň pridávame kolagén živočíšneho pôvodu, získavaný z rýb.
 
Mango obsahuje 70 % sacharidov, 10 % tuku a 6 % bielkovín. V minulosti sa z jeho semien mlela múka, ktorú používali aj ako prostriedok proti hlístam. Dužina manga má antioxidačné účinky a mnoho vitamínov. Mango obsahuje veľké množstvo betakaroténu (provitamínu A). Obsahuje dvakrát väčšie množstvo vitamínu C než citrón. Z minerálnych látok sú v ňom vo vysokej miere zastúpené draslík, fosfor, horčík a železo.
 
Mango je výborným prostriedkom proti stresu, pretože obsahuje mnoho vitamínov zo skupiny B, predovšetkým B6. Tento vitamín sa stará o správne fungovanie krvného obehu. Mango pôsobí preventívne proti infekciám a chorobám z nachladenia, zabezpečuje zdravý vývoj slizníc, oživuje farbu pokožky a vlasov a pomáha pri poruchách zraku a šero sleposti.
NDZhYjc1ZT